Погоджено
Директор ЗОШ №10
В.Г.Федорчук
“__” ____ 2013 року
“__” ____ 2013 року
ПЛАН
проведення відкритого засідання військово-патріотичного клубу «Вітчизна»
18.09.2013 року
ТЕМА: День Партизанської слави.
МЕТА: сформувати почуття гордості і поваги до героїчного минулого періоду Великої Вітчизняної війни
розвивати свідоме ставлення до виконання своїх обов’язків
виховувати почуття патріотизму та готовності до Захисту Вітчизни.
ЧАС: 90 хвилин.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: актова зала.
- Вступне слово керівника клубу Онищука В.Л.
Щорічно 22 вересня в нашій державі відзначають День партизанської слави. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам'яті…» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001.
Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про їх мужність, стійкість та самовідданість.
Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на їх долю, але вони пройшли крізь це пекло і не скорилися.
Сьогодні до нас завітав безпосередній учасник партизанського руху, ветеран Великої Вітчизняної війни, партизан-підпільник Будішевський Антон Васильович, який розповість нам про ті події.
До речі на початок війни він був трішки старшим за Вас. Прошу до слова.
- Виступ партизана- зв’язківця Будішевського Антона Васильовича.
- Спілкування з ветераном Великої Вітчизняної війни
Запитання
- Перегляд документального фільму «Війна в тилу ворога».
- Заключне слово керівника клубу.
З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Низько вклоняємося вам, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку. Здоров'я, щастя, добра й благополуччя вам і вашим родинам!
Комментариев нет:
Отправить комментарий